ideologia

Kim jestem?

Jestem dyplomowaną behawiorystką i zoopsychologiem, a także Przewodnikiem Psa Pracującego. Od ponad dekady jako wolontariuszka i behawiorystka związana jestem z Przytuliskiem dla Zwierząt w Głownie, gdzie m.in. odpowiadam za kontakt z mediami, koordynuję liczne akcje dobroczynne, udzielam porad behawiorystycznych osobom starającym się o adopcję, jaki i takim, u których pod dachem zamieszkał podopieczny schroniska. Jestem też wieloletnią działaczką w Towarzystwie Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” w Głownie.

W 2019 roku założyłam Futrzonową Akademię Przyjaciół Zwierząt, w ramach której prowadzę cykliczne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Organizuję również prelekcje dla młodzieży, a także dla dorosłych, dotyczące m.in. profilaktyki pogryzień, przygotowania zwierząt na pojawienie się dziecka w domu itp.

 

Czasami możecie mnie spotkać na piknikach, dniach otwartych, w sklepach zoologicznych, gdzie udzielam porad behawiorystycznych.

A ponadto? Jestem też dziennikarką, blogerką i social media menedżerem. Łączę pasję do zwierząt z talentem do pisania tego, co naprawdę czuję. Moje artykuły dotyczące psów mogliście już znaleźć m.in. w miesięczniku Vege czy Animal Expert. 

Lilo

Poznajcie Lilo – Clover z Blue Valley of Dogs. To moja ukochana 8-letnia Cocker Spanielka Angielska. Lilo jest absolwentką kursów „Przyjaciel Pies” i „Pies pracujący”. To moja pełna energii towarzyszka zabaw, jak i błogiego leniuchowania. Lilo towarzyszy mi podczas zajęć w ramach Futrzonowej Akademii Przyjaciół Zwierząt. Pełni tam rolę „motywatora” do nauki, a nie „przedmiotu do ćwiczeń”. Po części warsztatowej z radością wspólną zabawą nagradza młodych uczniów za wykonywany wysiłek.

Gaja

Gaja, a dokładnie „Ja Gaja” z Blue Valley of Dogs to mała uczennica Lilo, która urodzila się w dniu urodzin Lilo, tylko 9 lat później. Na razie Gaja przygotowuje się do pracy ze mną w duecie, uczy, rozwija i poznaje świat tak, jak to najlepiej dla psiaka w jej wieku. Co mogę o niej powiedzieć? Jest niezwykła, ma ogromy potencjał i mam nadzieje, że za jakiś czas nieco odciąży Lilo, gdy ta będzie potrzebowała więcej odpoczynku.

Dyplomy

dyplom ukończenia studiów podyplomowych SGGW

 

 

punkt dziennej opieki nad psami

 

 

Komunikacja psów

 

 

nie tylko dogoterapia

 

 

rehabilitacja psów agresywnych

 

 

mój przyjaciel pies

 

 

Prowadzenie interwencji w przypadkach znęcania się nad zwierzętami

 

 

Zaświadczenie potwierdzające posiadanie kwalifikacji zawodowych - Zoopsycholog

 

 

Warsztaty Masażu "Shantala" dla psów

 

 

Przewodnik psa pracującego

 

 

Sympozjum Medycyny Kotów

 

 

kurs pierwszej pomocy psom

 

 

Skuteczne modele diagnostyczne i terapia trudnych przypadków zachowań u psów

 

 

Emocje zwierząt a Zoofarmakognozja stosowana