Futrzonowa Akademia Przyjaciół Zwierząt
O mnieKontakt
Idea warsztatów

Młodzi słuchacze są niezwykle uważni, wnikliwi, zadają ogromną ilość pytań, a przekazywaną im wiedzę od razu odnoszą do swojego życia. Każde zajęcia dostosowane są tematyką i formą do grupy wiekowej, dzięki czemu zarówno dzieci, jak i młodzież nie mogą się doczekać kolejnych zajęć.

Warsztaty z dorosłymi przede wszystkim mają skłonić do refleksji. Pokazać, jak wiele w kwestii bezpieczeństwa swojego i dzieci zależy od postawy i zachowania dorosłych, nauczyć, jak skutecznie wpływać na dobre relacje na linii pies-człowiek.

 

wczesne kształtowanie postaw 

Zajęcia w przedszkolach

Najmłodsi słuchacze są najpilniejszymi uczniami Futrzonowej Akademii Przyjaciół Zwierząt. Podczas trzech spotkań uczę,  jak bezpiecznie zachowywać się w obecności psów, przedstawiam zagadnienia związane z prawami zwierząt i wprowadzam dzieci w tajniki pomagania, nie tylko czworonogom.

słucham, pytam, wyjaśniam

Zajęcia w szkołach

Cykl trzech spotkań z elementami multimedialnymi dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych rozbudza wyobraźnię, rozwija empatię i świadomość dotyczącą właściwego traktowania zwierząt. Podczas warsztatów rozmawiamy na temat własnych doświadczeń uczniów i budujemy świadome postawy.

Futrzon.pl Warsztaty dla dzieci
Profilaktyka przede wszystkim

Warsztaty dla dorosłych

Warsztaty tematyczne

Prowadzę warsztaty dla rodziców i opiekunów dotyczące profilaktyki pogryzień przez psy „Bezpieczna przyjaźń”, a także warsztaty wyjaśniające, jak przygotować psa na pojawienie się w domu dziecka „Pod jednym dachem z psem i noworodkiem”. Zapraszam do kontaktu i wspólnego zorganizowania wybranych zajęć edukacyjnych.

Futrzon.pl Warsztaty dla dzieci
Postaw na regularność

Cykliczne zajęcia

Współpracuję z centrami zabaw, domami kultury, bibliotekami itp., w których cyklicznie, np. co tydzień, spotykam się z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi na zajęciach dotyczących zwierząt.

W zależności od grupy wiekowej zajęcia mogą zawierać elementy sensoplastyki, plastyki, a nawet jogi.

Futrzon.pl Warsztaty dla dzieci