nowe możliwości

Inna współpraca z behawiorystą
O mnieKontakt
Wyjdź poza ramy

W pracy behawiorysty niezwykle ważny jest nie tylko kontakt z czworonogiem, ale i z Klientem – człowiekiem. Jestem nie tylko zoopsychologiem, ale też dyplomowaną dziennikarską i specjalistką od komunikacji społecznej. Doskonale radzę dobie na wydarzeniach, podczas których mam kontakt z wieloma odbiorcami, trzeba szybko i elastycznie reagować na pytania, prowadzić zajęcia dla grupy osób lub wspólnie znaleźć pomysł na efektywną promocję marki. Zapraszam do współpracy.

konsultacje dla klientów

Sklepy zoologiczne 

Dziś dobry sprzedawca, to nie tylko taki, który rekomenduje produkty ze swojego sklepu, ale też daje coś klientom. Doskonałym sposobem promocji marki przy jednoczesnym wyjściu do klienta, jest zorganizowanie dnia / weekendu bezpłatnych konsultacji behawiorystycznych w sklepie.

 

Futrzon.pl Warsztaty dla dzieci
niecodzienna promocja

Dni otwarte

Nie tylko klienci branży zoologicznej są pasjonatami zwierząt. Jeśli jesteś delerem samochodów – zaoferuj swoim klientom wsparcie w zakresie bezpiecznego transportu zwierząt, jeśli masz kawiarnię przyjazną psom – zaproponuj konsultacje przy kawie. Możliwości jest wiele, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Futrzon.pl Warsztaty dla dzieci
prelekcje i wystąpienia

Szkolenia dla pracowników / klientów

Prowadzę prezentacje i wykłady na tematy związane z psami, zarówno dla osób z branży zoologicznej, jak i spoza. W zależności od zapotrzebowania Klienta przygotowuję odrębne projekty, które realizuję w określonej formie, terminie i miejscu. 

Futrzon.pl Warsztaty dla dzieci
wiele możliwości, jeden ekspert

Współpraca medialna

Biorę udział w czatach ekspertów, piszę artykuły dotyczące zwierząt, występuję w programach internetowych, przeprowadzam i koordynuję akcje związane z czworonogami. Jeśli szukasz aktywnej osoby do wspólnego projektu, dobrze trafiłeś.

 

Futrzon.pl Warsztaty dla dzieci
Warsztaty tematyczne

Prowadzę warsztaty dla rodziców i opiekunów dotyczące profilaktyki pogryzień przez psy „Bezpieczna przyjaźń”, a także warsztaty wyjaśniające, jak przygotować psa na pojawienie się w domu dziecka „Pod jednym dachem z psem i noworodkiem”. Zapraszam do kontaktu i wspólnego zorganizowania wybranych zajęć edukacyjnych.