Kosmos, to mix cocker spaniela, z którym życie nie obeszło się łaskawie. Przynajmniej na początku, kiedy mieszkał w budzie, żył na łańcuchu, był skrajnie zaniedbany, pewnie niejednokrotnie głodny… Na szczęście to już przeszłość. Trafił do kochającego domu, gdzie uczy się, jak żyć. Niestety czasami przeszłość czasami bardzo utrudnia mu swobodne funkcjonowanie w nowej rodzinie.

Kosmos czasami miewa problem z tym, że jego opiekunowie go głaszczą. Dotyk nie zawsze musiał być dla niego miły, prawdopodobnie był wielokrotnie kopany, co przełożyło się na schorzenia, na które obecnie cierpi. 

Dzięki konsultacji behawiorystycznej online ?? jego opiekunowie poszerzyli swoją wiedzę na temat możliwości uspokajania psa, ale też techniki masażu, która pozwoli stopniowo zwiększać komfort podczas dotykania i zabiegów pielęgnacyjnych. 

Masaż GaSa – Marta Mucha-Balcerek, bo o nim mowa, gorąco polecam wszystkim psim opiekunom, niezależnie od tego, czy ich psiak ma jakieś problemy i trudności, czy nie. To cudowny sposób spędzania czasu ze swoim czworonogiem, który prozy okazji robi wiele dobrego w Waszej relacji. 

Jeśli masz jakiś problem w relacji ze swoim psiakiem – umów się na konsultację behawiorystyczną online. ☎️ 504 381 610.